Urla Temizlik Şirketi

Urla Temizlik Şirketi olarak vermiş olduğumuz hizmetler hijyenikliğin her alanını kapsamakta evlerinizde işyerlerinizde lüzumsiniminiz olan her yerde sizlere hizmet vermekteyiz.
Urla Temizlik Şirketi olarak ev hijyenikliğinin bütün detayına inen yapılması lüzumen işlemlerin tamamını ikaza lüzum bırakmadan itinayla yapan bir temizlik firmasıyız. Cam çerçeve temizlikleri, panjur, kepenk, jaluzi, gibi alanların temizlikleri,dolap içi temizlikleri mutfak eşyalarının temizlenip yerleştirilmesi beyaz eşya arkaları altları yanlarının temizlikleri,a vize lamba, piriz temizlikleriitinayla yapılmaktadır. Urla ev hijyenikliği olarak ; banyo temizlikleri sırasında fayans temizlikleri ,küvet,dUşakabin temizlikleri ideal deterjanlarla itinakı bir şekilde yapılmakta wc temizlikleri ist dezenfekte edilerek teslim edilmektedir.
Urla Temizlik Şirketi olarak çalıştığımız personellerimiz ile belirtmiş olduğunuz günün sabahında vermiş olduğunuz adreste temizlik sırasında kulanılması lüzumen her türlü temizlik malzemesi ile beraber kendi aracımızla gelerek işe başlayacak vaziyette hazır olmaktadırlar. Müşterilerimizin yapması lüzumen tek şey kapının açılması ve temizlik amacıyla kullanılmak üzere evde su ve elektrik olmasını temin etmektir. Temizlik uygulanabilmesi amacıyla su olmazsa olmaz bir şarttır. Temizlik sırasında ya da evvel rastgele bir tekleme nedeniyle suyun olmamasından firmamız mesul tutulamaz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.