TurkishEnglishGermany

Hizmet

H i z m e t l e r i m i z


 

İzmir Egem Temizlik Şirketleri olarak gündelik temizliklerde, inşaat temizliklerinde veya endüstriyel temizliklerde uzun yıllardır her donanıma ve tecrübeye sahip Temizlik firması olarak hizmet vermekteyiz. . Temizlikden beklentiniz her ne olursa olsun çözüm bulacağınız tek temizlik firması olmanın mutluluğun dayız. . Firmamız hakkında merak edilenler köşemize sizlerden gelen sorulara yer vermek istedik. 

💬Temizlikde yerin büyüklüğüne veya semtine göre fiyat değişikliği oluyormu ? 
👉 Egem temizlik Şirketi olarak size en iyi temizlik hizmetini vermek adına kusursuz ve seri temizlik için , temizlik yapılacak mekânın metrekaresine göre değişen personel sayısı belirlenir. .Personel sayısı arttıkça ufak bir ücret değişikliği söz konusudur… Temizlik firmamız Karşıyaka merkezli olduğundan bu durum merkeze uzak olan bölgeler içinde geçerlidir. .
💬Temizlik için tek bayan temizlik personeli gönderiyor musunuz?
👉Egem Temizlik firması bünyesinde çalışma prensibimiz ekip şeklindedir.  Daha hijyenik ve güvenli temizlik hizmeti vermemiz için en az 2 kişilik ekipler halinde seri ve titiz temizlik hizmeti vermekteyiz.. O yüzden tek bayan temizlikçi gönderimimiz yoktur.
💬Dış Cephe Cam temizliği yapıyor musunuz?
👉İzmirde Dış Cephe yapan firmalarda daimi müşteri potansiyeline sahibiz.  Anlaşmalı olarak istenilen günde başlanıp anlaşılan günde bitirilir.  Son derece güvenilir ve garantili olarak dış cephe cam temizlik hizmetiniz gerçekleşir. .
💬Tadilat temizliği yapıyor musunuz? 
👉Tadilat temizliği, inşaat sonrası temizliği hizmetimiz mevcuttur.  Şirketimiz çalışanları tadilat, inşaat temizliklerinde deneyimlidir.  Tadilat gibi detaylı temizlik gerektiren durumlarda ihtiyaç olan her temizlik malzemesi Şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. .
💬Temizlik için malzemeler size mi ait?
👉 Tüm temizlik taleplerinizde,  temizlik için gerekli ne varsa Şirketimiz tarafından karşılanır.  Bunlar , elektrik süpürgesi, temizlik bezleri,  kovaları, temizlik ürünleri, merdivenleri dahil her şey bize aittir ve hiç bir ekstra ücret talep etmeksizin
💬Temizlik personellerinize güvenilir mi?
👉Temizlik personellerimiz yılların deneyimine sahip,  temizliği meslek edinmiş SSK lı güvenilir kişilerdir.  Daimi müşterilerimiz ismen personellerimizi tercih etmekte ve memnun kalmaktadırlar. ..
💬 Memnun kalmazsam para iadesi yapılıyor mu?
👉Egem Temizlik Şirketi olarak memnuniyetinizi amaç edindik.  Bu sebepten temizlik sonrası kontrolü siz titiz müşterilerimize bıraktık.  İş bitimi teslim anlayışımız ile kontrolünüz doğrultusunda içinize sinecek şekilde temizlik hizmetiniz ONAY;ınıź ile sona erer. Evde bulunmamanız halinde ola ki sorunları ise ücretsiz temizlik hizmeti ile telafi edilir.  20 yıla yakın iş tecrübemiz ile böyle bir sorunla karşılaşmamış bulunmaktayız. ..Amacımız kâr değil, Memnun Müşterilerdir . ..
💬 Temizlik malzemeleriniz kimyasal içeriyor mu?
👉 Egem Temizlik olarak temizlik hizmetlerimizde öncelik hijyendir. Sağlığınız bizim için değerli.  Kimyasal temizlik ürünlerinin hijyenle yakından ilgisi yoktur.  Kullandığımız tüm temizlik ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylıdır .  Kullanılan bezler dahi tek kullanımlık antibakteriyel ve mikro-fiber Özellikli Çizmeyen Bezlerdir .  Kokusuz hiç bir antiallerjen içermez. . Temizlik sonrası uzun süre koruma etkisine sahip neredeyse ilaç formundadır. ..

Tam 14 yıldır Temizlik Hizmeti Vermekteyiz .

İzmir de en çok tercih edilen temizlik şirketiyiz ve   Egem Temizlik den iyisi olana kadar devam edeceğiz .

    Çünkü siz en iyisini hak ediyorsunuz.

17 Ağustos 2017 1479 okunma
Call Now ButtonHemen Ara 0232 362 01 00