TurkishEnglishGermany
Kristal Ve Polimerize Cila

Kristal Ve Polimerize Cila

İzmir Kristal Ve Polimerize Cila

Zemin yıkama işlemi yeni yapılan sert zemin karo,mermer ve granit mermer gibi yerlerin önce makinelerle kaba pisliğin temizlenip sonra yıkanır.Bu işlem zemin yıkama işlemidir.Sonra yıkanması kontrol edilerek, cilalama işlemine geçilir.Cilalama işlemi 2’ye ayrılır,biri yakma ciladır,öbürü sürme ciladır.müşterimizin isteği üzerine cilalama yapılır.EGEM TEMİZLİK uzman ekip ve ekipmanlarıyla sizlere daha uzun yıllar dayanacak  bir hizmet sunmaktadır. Öncelikle müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olarak, sizlere 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakınız.
Sert zemin cilalama : Bu işlem makinelerle yapılan kristalize bir cilalama yöntemidir. Bu sistemde zemin makinelerle iyice çözülür. zemin temizlendikten sonra cilalama işlemi makinelerle yapılır. Bu yöntemle yapılan cilalama da zemin cilası uzun süre dayanır ve temizlenmesi de kolaydır.
İkincisi elle yapılan bezli cilalamadır. Kristalize cilalamaya göre dayanıklılığı azdır. Her iki tip cilalamada da dayanıklılık zemin üzerindeki yoğunluğa bağlı olduğundan ne kadar sıklıkla cila yapmak gerektiği konusunda zaman vermek mümkün değildir.

Detaylı bilgi için (0.232) 362 01 00
İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

19 Ağustos 2017 621 okunma
Call Now ButtonHemen Ara 0232 362 01 00