TurkishEnglishGermany
su-baskini-sonrasi-temizlik

Su Baskını Sonrası Temizlik

Su Baskını Temizliği

 

 Egem Temizlik Şirketi olarak, acil su çekme hizmetleri ve su baskını temizliği için müdahale ekiplerimizle, İzmir il sınırları içerisindeki bütün ilçelere hizmet vermekteyiz. İnsanın yaşamında bu tür aksilikler olabilir. Soğukkanlılıkla yapılması gereken, bu gibi sorunlara çözüm aranmasıdır. Bunlar arasında ev, iş, ofis veya farklı mekanlarda meydana gelen sel baskınları, kanalizasyon patlaması gibi durumlar, gerçekten sıkıntı veren durumlardır. Böyle bir sorun ile karşılaştığınız zaman telaş etmeden hemen en uygun ve hızlı çözüm için firmamız ile irtibata geçmelisiniz.

Su tahliyesi, pis su çekme, atık suları çekme, kirli suların vakumlanması, dalgıç pompa yönteminin kullanılması ve dezenfekte etme gibi hizmetlerin hepsini sağlamaktayız.

Bu tarz baskınların olması mekan içerisinde çok fazla maddi bir şekilde hasara neden olmaktadır. Yangın gibi durumlardan sonra çok ciddi hasar veren bir durumdur. Karşılaştığınız böyle bir durum karşısında telaş etmeden hemen profesyonel bir ekipten yardım alarak sorunlarınızı çözmeye çalışmalısınız. Firmamızı taradıktan kısa süre sonra yanınızda bulacaksınız. Firmamız, baskın olan mekanı dezenfekte etmekte, tadilat ve onarımını profesyonelce yapmaktadır.

su baskını temizlik şirketi

su baskını temizlik şirketi

Su baskını

Firmamız su baskını sonrası karşılaştığınız sorunları büyütmeden elinden geldiğince kusursuz şekilde temizleme sağlamaktadır. Suların basmasından hemen sonra hasarlı olan bölgeleri hızlı olarak ele alabilmektedir. Bu yüzden “evimi su bastı, işyerimiz sular altında kaldı ne yapmalıyım ? ” sorunuza fazla düşünmeden çözüm üretebilirsiniz. Böylelikle elinizi bile değmeden hemen firmalar ile irtibata geçerek gelmelerini beklemelisiniz. Su çekme hizmetleri yaptıktan sonra anında her türlü badana, boya işlemlerini de gerçekleştirerek tam bitmiş bir vaziyette mekanınızı size teslim ediyoruz.

Su baskını sonrası mutlaka arayınız

Su baskınları maddi açıdan zarar vermesinin dışında bakteriler, toksinler gibi durumlarında beraberinde getirmektedir. Durumun daha fazla büyümemesi için karşılaştığınız bu zorlu mesele karşısında anında su baskını temizliği firmalarını aramanız gerekiyor. Eğer bulunduğunuz mekanın sigortası var ise; şirketler tarafından her türlü zarar karşılanıyor. Bu yüzden hayatta başınıza gelebilecek yangın, sel felaketi, depremler gibi durumları düşünerek sigorta yaptırmalısınız. Zira sigortanız yoksa bu gibi felaketler çok ciddi maddi zararlara neden olacaktır. Sigorta sonrasında firmanızı arayarak su baskını hasarının onarımında, tahliye için hizmetlerden rahatlıkla yararlanmalısınız.

Su çekme

Sel veya kanalizasyon baskınından sonra, meydana gelen zararları hemen giderme, dezenfekte edip temizleme, sel baskınlarının ardından temizlemesinden, suların çekilmesi ve onarımına kadar yapılmaktadır. Konut ya da iş yeri tarzında olan mekanlara özel hizmetler anında kusursuz olarak veriliyor. Artık karşılaşmış olduğunuz bu tip olaylarda, yaşanan maddi zarar ne kadar büyük olursa olsun telaş etmeden telefon numaralarımızdan bize ulaşmalısınız. Güler yüzlü, anlayışlı, seri çalışan personeller bu yaşadığınız sıkıntılı durumu hızlı bir şekilde çözmektedirler. Bundan dolayı beklemek yerine acele etmeli ve elinizi bile sürmeden irtibat haline geçmelisiniz. Meydana gelen baskından sonra, öncelikle mekan içerisindeki suların çekilmesi gerçekleştiriliyor. Daha sonrasında zarar gören eşyalarınız çıkartılarak duvarların badana boya işlemleri başlatılmaktadır. Çok hızlı ve seri çalışan şirket çalışanları kısa sürede karşılaştığınız sıkıntılı durumdan seri bir şekilde kurtarıyorlar.

İzmirde Evimizi su bastı

Sigortanız olsun ya da olmasın kesinlikle temizlik yapan şirketler ile konuşarak adresinizi vermelisiniz.

 Her ne olursa olsun yaşanılan böyle felaketler karşısında kişiler soğukkanlılığını korumalı ve daha ciddi hasarlara neden olmadan işinde uzman ve profesyonel hareket eden kişiler ile görüşmelidir.

 Aksi takdirde yaşadığınız felaket çok ciddi zararlara yol açabilir. Çünkü insanlar böyle durumlar ile karşılaştıkları anda ilk müdahaleyi bilinçsiz bir şekilde kendileri yapmaya kalkmaktadırlar.

 Bu yüzden sizde maddiyatın yanında birde manevi zararlar görmek istemiyorsanız kesinlikle firma yetkilileri ile görüşmeniz kaçınılmaz olacaktır.

 

Musluk açık kaldı evi su bastı ne yapmalıyım ?

Nereyi Çağırmalıyım ?

İlk yapmanız gereken suyun boşaltılmasını gerçekleştirmektir.

Bunu tek başınıza yapamıyorsanız bizi arayın. Endüstriyel Vakumlu makineler ile Su baskınlarında tahliye ve temizlik işlerinizi biz yapalım .

Su basmalarında ilk yapılacak şey su dolması hala devam ediyorsa bunun önüne geçmektir. Örneğin temiz su borusu patlamışsa su akışı kesilir. Daha sonra evdeki su boşaltılır. Evdeki su boşaltıldıktan sonra zararların bertaraf edilmesi işlemleri başlar

Evimi su bastı halı,larda küflenme nem kokusu olurmu ?

Su basmalarında halılara genelde ıslak olduğu için küflenme ve nem kokusu ortaya çıkar bazı halılar ise renk karışması yaşar bu tarz bi durumla karşılaşmamak için halınızda bulunan ıslaklığı vakumlu makineler ile kurutmanız gerekir .

Evimi su bastı parkeler zarar görürmü ?

Su baskınlarında genelde parkeler tamamen kullanılamaz hale gelebilir. Su baskını yeniyse Hemen biziz arayın 0 232 362 01 00 parkelerin sökülmesi durumunda bozulmasının acil su tahliye ekiplerimiz ile önüne geçilebilir. Aksi taktirde üzerinde  su kalmasa bile altında kalan sular kısa zamanda parkeyi bozabilir . 

Kanalizasyon suyu evime doldu ne yapmalıyım ?

Detaylı bilgi için (0.232) 362 01 00
İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

su baskını temizliği izmir , sel su baskını sonrası temizlik , karşıyaka evimizi su bastı ne yapmalıyım , izmir dükkanı su bastı ne yapmalıyız , su çekme #su tahliyesi , bodrumu su bastı , nem alma , nem çekme , kanalizasyon ve logar temizliği yapan firmalar , su baskını temizlik şirketleri

18 Ağustos 2017 653 okunma
Call Now ButtonHemen Ara 0232 362 01 00