TurkishEnglishGermany
hastane-temizligi

Sağlık Kuruluşu, Hastane Temizliği

İzmir Hastane, Sağlık Kuruluşu Temizliği

EGEM TEMİZLİK Hastane Hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşılan en riskli yerlerdir ve Hastane Temizliği mutlaka eğitimli ve deneyimli kişiler ve kurumlar tarafından yapılmalıdır. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.Hastane ve sağlık kurumları gibi sürekli dezenfekte edilmesi gereken yerlerde, şirketimiz EGEM TEMİZLİK personeli tarafından, özenle ve en üst seviyede hijyene dikkat edilerek profesyonel bir ekiple, gereken temizlik yapılmaktadır.

Hastane Temizliği Özenli Olmalıdır.

Hastaneler hijyen açısından en hassas kurumlardır. Hastanede olan ve çeşitli hastalıklarını, şikayetlerini çare bulmak amacıyla gelen insanlar, çevrelerine de hastalıklarını yayabilmektedir. Özellikle hapşırma, öksürme sonrasında ellerini yıkamadan merdiven korkuluklarına, masalara, bilgisayar veya sandalye gibi alanlara sürmeleri hastalığın diğer insanlara yayılmasına neden olmaktadır. İzmir Egem Temizlik Hizmetleri olarak, bu konuda büyük bir hassasiyet göstererek temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yapılan hastane temizliği işinin önemini bilerek temizlik işlemleri yapılmaktadır. Bu nedenle hastane temizliği yapılırken özel eğitimli elemanlar yetiştirilmektedir. Hastane temizliği için, özel temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. yapılan bu itinalı çalışma ile de temizlikler her zaman doğru ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Hastane İç, Dış Mekan Temizliği

Hastane temizliği ayrıca doktor odalarında ve dış mekanlarda da gerçekleştirilmektedir. Doktorların ve hemşirelerin dinlenme odalarında temizlikler yapılmaktadır. Bu odalarda bulunan eşyaların türüne göre temizlik malzemeleri seçilip eşyanın doğasına uygun olarak temizlik işlemleri yapılmaktadır.

Hastane temizliği çalışmalarında odaların zemin ve camları da temizlenerek doktor ve hemşirelerinde temiz bir ortamda çalışmaları sağlanmaktadır. Hastanelerin iç bölümü gibi dış bölümü de temizlenmektedir. Hastane temizliği sırasında, dış mekanda oluşan ve kirliliğe yol açan maddeler ve yabancı atıklar cinslerine göre uygun şekilde toplanmakta ve atılmaktadır. Dış mekan temizliği de periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Yapılan bu temizlik çalışmaları sayesinde hastanelerin hem iç bölümleri hem de dış bölümleri temizlenmekte ve hastane bir bütün olarak sürekli temiz tutulmaktadır.

Detaylı bilgi için (0.232) 362 01 00
İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

18 Ağustos 2017 692 okunma
Call Now ButtonHemen Ara 0232 362 01 00