Dikili Temizlik Şirketi

Dikili Temizlik Şirketi olarak İzmir in bütün ilçelerine temizlik firması olarak hizmet sunduğumuz gibi Dikili ilçesine de Dikili Temizlik Şirketi profesyonel temizlik hizmeti sunmaktayız. Şirketimiz başta ev temizlikleri olmak üzere işyeri fabrika yazlık temizliklerini ayrıntılı bir şekilde yapmaktadır. Dikili Temizlik Şirketi arzulamış bulunduğunuz temizlik hizmetini en ideal fiyatlarla yapmaktadır.

Dikili Temizlik Şirketi olarak yaptığımız ve yapacağımız temizlik işlemlerinde cam çerçeve, banyo tuvalet, balkon teras, mutfak dolapları beyaz eşya arkaları , ardiye, tavan arası, garaj, halı yatak koltuk yıkama işlemleri ve ev havalandırması eskiden belirtmek koşulu ile baca hijyenikliği, su deposu hijyenikliği özenli bir şekilde ideal ekipmanlarla ve yeterli sayıdaki kalifiye personel ile yapılır.

Dikili Temizlik Şirketi olarak sizlerin hizmetinde olup gereksiniminiz bulunduğu vakit bizleri telefon ile arayarak randevu alabilirsiniz. Ne vakit gereksiniminiz var ise bir iki gün öncesinden haber verdiğiniz takdirde dilediğiniz gün ve saat amacıyla bir uygulama oluşturulur. Arkadaşlarımız kendi araçlarımızla tespit edilen gün ve saatte bütün malzemeleri ile beraber işe başlayacak şekilde adresinizde hazır bulunurlar.
Temzilik sırasında sarfedilen deterjanların tamamı genel temizlik mamülleri olup katiyen asit ya da kimyasal içerikli mamüller kullanılmaz. Ne insanlara, ne evcil hayvanlara, nede ev eşyalarına zarar verebilecek mamüller yönümüzden ne tüketilir nede büro ya da depomuzda bulunur.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.