TurkishEnglishGermany
mağaza temizliği

Mağaza Temizliği

İzmir Mağaza Temizliği

EGEM TEMİZLİK  olarak zincir ve butik mağazalarınızın show room temizliği,rutin temizliği  ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet veriyoruz. Mağaza temizliği konusunda son derece ptofesyonel çalışmalarıyla dikkat çeken Egem Temizlik, mağaza ve AVM temizleme konusunda, son derece kaliteli hizmetleri ayağınıza getiriyor. Yıllardan beri temizlik konusundaki pozitif çalışmaları, hem personelin gelişimine hem de kullanılan metot ve uygulamalara zenginlik katmaktadır. Bu durum, firmamızın mağaza temizliği konusundaki olağanüstü çalışmaları, piyasanın en aranan temizlik şirketleri içinde olmasına neden oluyor.

Mağazalarda sağlıklı ve hijyenik bir ortam olmak zorundadır. Ürün ve hizmet kalitesi ne olursa olsun, müşterilerin dikkatini çekecek en önemli unsurların başında, gerçekten temizlik büyük önem taşır. Yılların deneyimi, kaliteli elemanların yetişmiş ve organize çalışma yöntemleri, firmaya olan güveni gün geçtikçe daha da artırıyor. Temizliğin diğer alanlarında olduğu gibi mağaza temizliği konusunda da, kullanılan ürün ve hizmet kalitesi de firmamızın tercih edilesini sağlamaktadır. Yaptığımız temizlik hizmeteri, nitelikli sonuç alma bakımından, hem mağazaları hem de buraya müşteri olarak gelen insanları pozitif şekilde etkiliyor. Temizlik imandan gelir diyen toplumumuzun manevi değerleri arasında temizlik konusu büyük önem taşırken, elbette ki daha temiz mekânlardan alışveriş yapmak, elbette insanların ortak isteğidir..

İzmir ve ilçelerinde Mağaza ve AVM Temizliği konusunda siz müşterilerimize hizmet veren Egem Temizlik Grubu olarak İzmir’in her bölgesinde ve semtinde AVM ve Mağaza Temizliği konusunda, siz müşterilerimize hizmet verebilen öncü temizlik şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz . İzmir’de bulunan firmamız , İzmir ve çevre il ve ilçelerde temizlik hizmeti veren profesyonel ve güvenli alt yapısıyla, kurumsal bir temizlik şirketidir. Siz değerli müşterilerimize İzmir AVM ve Mağaza Temizliği konusunda İzmir Temizlik Firmaları arasında sizlerin istekleri doğrultusunda, en üst kalitede müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

Mağaza Temizliği Esnasında;

  • Masalar ve aksesuarlar temizlenir.
  • Tüm zeminlerin detaylı temizliğinde gerekirse makine kullanılır.
  • Çöp poşetleri boşaltılır ve çöp kovaları dezenfekte edilir.
  • Oturma gurupları vakumlu makine ile temizlenip silinir.
  • Banyo ve Lavaboların genel temizliği ve dezenfekte edilmesi sağlanır.
  • Dolapların içi ve üst kısımları temizlenir.
  • En önemlisi Mağaza ve AVM lerin içi ve dışının genel temizliği yapılır ve dezenfekte edilir

 

Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli temizlik personelleri istihdam etmekteyiz.

 

Detaylı bilgi için (0.232) 362 01 00
İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

18 Ağustos 2017 540 okunma
Call Now ButtonHemen Ara 0232 362 01 00