TurkishEnglishGermany

İzmir Ev Temizliği

İzmir Temizlik Şirketleri

Karşıyaka da, temizlik hizmeti vermek için kurulan firmamız bölgenize hizmette sınır tanımıyor.Sizlerden gelebilecek hizmet isteklerinizi beklemekteyiz. İnşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği, cam cephe temizliği sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır. İzmir’in sahiller dahil tüm kasaba ve mahallelerine gidiyoruz. Hizmetlerimiz 7 iş günüdür. İş bitimine kadar devam eder. Son kontrolü yapan iş verenler, elemanlara ücretini vererek firmamıza gönderirler. Yemek temini hizmet alan kişi veye kişilere ait olup mümkün olan şeylerde elemanların yemek ihtiyacı karşılanır. Elemanlarımız günün şartlarına göre şirket içinde her ay eğitime tabi tutulmaktadır. Bilgileri tazelenmektedir, eksikler tamamlanmaktadır. Müşteriden gelen dilek ve temenniler hemen değerlendirmeye alınmaktadır.

İzmir Karşıyaka ofis temizliğini profesyonel ellere bırakın.

İzmir genelinde, geniş kadromuzla hız kesmeden temizlik hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ofis çalışanları için temizlik son derece çok önemlidir. Ofis temizliğinde camlar, çerçeveler, iç kapılar, balkon, mutfak, masalar, dosya dolabı, wc, yer yüzey temizliği titizlikle yapılmaktadır Daireniz eşyalı veya eşyasız her zamanki titizlikle temizlenir. Temizlik yapılan yerler banyo temizliği , mutfak temizliği, salon ve odaların temizliği , balkonların temizliği, tuvaletlerin temizliği , mutfak dolaplarının temizliği , lavaboların temizliği , avizelerin temizliği, piriz ve anahtarların temizliği , buzdolabının içinin temizliği , oda kapıları ve dış kapıların temizliği, doğramaların temizliği, cam ve aynaların temizliği , halı ve koltukların temizliği, gerekli temizlik kimyasalları ve gereçleri kullanılarak en iyi temizlik hizmeti verilmektedir. Ek hizmetlerimiz olarak koltuk yıkama, duvar ve tavan temizliği ve ütü gibi hizmetlerimiz de vardır.

Temizlik bizim işimiz. Randevu almayı unutmayın. Öneri ve görüşlerinizi bekliyoruz. Fiyatlarımız son derece uygundur.

Eşyalarınız titizlikle temizlendikten sonra yerlerine itina ile tekrar yerleştirilir. Müşteriden gelen dilek ve öneriler hemen değerlendirmeye alınmaktadır. İzmir Ev, Daire, Villa, Yazlık Temizliği yapan Temizlik Firmalarıarasında yer almaktayız. Kaliteli temizlik hizmeti ile İzmir bölgesine hizmet veren firmayız. Eğitimli temizlik elemanlarımızla yola devam etmekteyiz. Sizin için burdayız. Firmamız görev ve disiplin konusunda son derece titizdir. Size bir telefon kadar yakın olan temizlik şirketimiz size en iyi temizlik hizmetini verecektir. Elemanlarımız sabah 9 civarında gelir ve iş bitene kadar temizlik hizmeti devam eder. Daireniz en ince detayına kadar temizlenir.

Egem Temizlik, Karşıyaka merkezli olup, ev ve yazlık temizliği, ofis temizligi ,büro temizliği, hastane ve klinik temizliği, okul temizliği, devlet kurumları temizliği, halı ve koltuk temizliği konularında, tüm İzmir ilçelerinde hizmet vermektedir.

Firmamız temizlik esnasında kullanacak olan ekipman ve malzemeleri, temizlenecek mekana göre özel olarak seçer.
Büro ve ofislerinize, fabrikalarınıza ve işyerlerinize çalışma koşullarına ve iş prensiplerine uygun bir şekilde profesyonel Temizlik hizmeti vermekteyiz. İdari bölümlerden dış bölümlere kadar geniş bir yelpazede hizmet kapasitesine sahibiz.
Toplam kalite yönetimini ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen Egem Temizlik, profesyonel hizmet sunmaktadır. Fiyat ve diğer konuları konuşmak için lütfen bize ulaşın.Tersana Temizlik Şirketi

Dairenizi itina ile uzman kadromuzla temizlik için emrinizdeyiz.

Sizlere yaşanabilecek mis gibi ortamlar sağlarız. Elemanlarımız, temizlikçilerimiz bay ve bayan elemanlardan oluşmaktadır.Siz kahvenizi yudumlarken, eğitimli uzman temizlikçilerimiz, tüm ortamı temiz hale getirerek sizlere hizmet verecektir .

İzmir Temizlik Şirketleri arasında tercih edilen Şirketiz.

Villanızı, yazlığınızı, evinizi, dairenizi, ofis ve işyerlerinizi itina ile temizleyerek sizlere sağlıklı ortamlar sağlamak tek amaç ve hedefimizdir.

Teklif ve önerileriniz bizim için bir emir olacaktır.

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

15 Eylül 2017 535 okunma
Call Now ButtonHemen Ara  0232 362 01 00