TurkishEnglishGermany
günlük temizlik personeli temini

Günlük Temizlik Personeli Temini

Günlük Temizlik Personeli Temini İzmir

Günlük Temizlik Personeli Temini hizmetimiz, bireysel ve kurumsal anlamda, günlük temizlik personeli ihtiyacınızı karşılamak içindir. Evinizde veya iş yerinizde yapılması gereken temizlik işleri için Egem Temizlik firmamızdan eleman talep edebilirsiniz. Özellikle konut ve iş yeri temizliği konusunda eğitimli olan elemanlarımız, sizlere profesyonel temizlik hizmeti sunacaktır. Firmamızın teminatı altında olan günlük temizlik personeli ile ilgili her konuda firmamızla temas kurabilirsiniz. Gündelik temizlik işleri için gönderilen elemanların her türlü ulaşım, malzeme ve yiyecekleri tarafımızdan temin edilir. Gönderdiğimiz elemanlarımız, güvenilir ve temizlik konusunda tecrübeli olup, uzun yıllar bizimle birlikte çalışan kişilerden oluşmaktadır.

Yarı Zamanlı Temizlik Elemanı

Çeşitli merasimler veya organizasyonlar nedeniyle, günlük veya haftalık olarak personel ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Firmamız istediğiniz sayıda personeli, gerekirse ekipmanları ile beraber hizmetinize sunacaktır. İzmir içerisinde günlük temizlik personeli temini için firmamızın 0232. 362 01 00 no.iu danışma hattından bilgi almanız yeterlidir.  Firmamızın müşteri temsilcisi size merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi verecek ve en uygun fiyatı önerecektir. Uzun yıllardır İzmir ve çevresinde bireysel ve kurumsal alanda profesyonel temizlik hizmetleri sunan bir temizlik şirketi olarak bu konuda da çözüm üretiyoruz.

Sözleşmeli Personel Temini

Egem Temizlik olarak sizlere sözleşmeli temizlik personeli temin ediyoruz. İster günlük , ister haftalık ve isterseniz de aylık olarak sözleşmeli temizlik personeli temin ediyor ve iş yerlerinizin sürekli temiz ve düzenli olmasını sağlıyoruz. Sizlere istediğiniz özelliklerde ve istenilen vasıflarda günlük temizlik personeli temini konusunda ihtiyacınızı sağlıyoruz.

2000 Yılından günümüze dek İzmir ve çevresindeki il, ilçelerde, temizlik işlerinde kurumsal çalışma ortağınız olan Egem Temizlik, personel eğitimine büyük önem vermektedir. Eğitimli insan gücünün önemini bilen firmamız, bu nedenle periyodik olarak çalışanlarını eğitip geliştirmektedir. İhtiyacınız olan (gündelikçi) günlük temizlik personeli temini hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen iletişim kurunuz. Temizliğin her alanında kaliteli hizmet sunarak İzmir’de  zirvedeki temizlik şirketleri arasında olan firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata sunmayı ilke edinmiştir.

 

 

Detaylı bilgi için (0.232) 362 01 00
İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

19 Ağustos 2017 732 okunma
Call Now ButtonHemen Ara 0232 362 01 00