TurkishEnglishGermany
okul temizliği

Okul Temizliği

İzmir Okul Temizliği

 

Egem Temizlik Firması olarak, yarınlarımız ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim yuvalarının temizliğinin ne kadar önemli olduğunu bilincindeyiz! Yıllardır Okul Temizliği en çok önem verdiğimiz önem verdiğimiz hizmetlerden birisidir.  Okul Temizliklerinde bilindiği gibi temizlik ve hijyen çok dikkat  edilmesi gereken bir konudur. EgemTemizlik.Com Firması, gerek yarıyıl ve yaz tatillerinde genel temizlik, gerekse eğitim ve öğretim yılı içinde günlük periyodik temizlik ve sözleşmeli personel temini konularında siz müşterilerimize hizmet vermektedir. 

Özenli Temizlik Hizmetleri

Özellikle okul koridorları, toz, çamur ve çeşitli bakterilerin yoğun olarak bulunduğu alanlardır. Okul temizliği yapılırken koridorlar düzenli şekilde ve sık aralıklarla temizlenmelidir ki, oluşabilecek kirlilik durumu tamamen ortadan kaldırılsın. Temizlik çalışmaları esnasında, okul koridorlarında en iyi ve çevre dostu temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Okul temizliği yapılırken zeminler mutlaka kaliteli temizlik ürünleri ile temizlenmeli ve ortam havalandırılarak temiz havanın içeri nüfus etmesi sağlanmalıdır. Böylece Okul Temizliğinde öğrenciler sürekli kullandıkları koridorlarda temiz bir ortamla karşılaşırlar. 

Okul Temizliği Bir Kat Daha Önemlidir.

Okul, Özel okul, Kolej gibi eğitim kurumlarının temizliği bilhassa önem taşır. Çünkü okullar, gençlerimizin ve çocuklarımızın toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir. Dolayısıyla bu Okul temizliği işleri, özellikle sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı dikkate alınarak, profesyonel kadrolarla yapılmalıdır. Lütfen okul ve eğitim kurumları temizlik işleri için bizimle irtibat kurarak, uygun fiyatlarımızı öğreniniz. Biz sizlerin bizlere olan güveninizle, hizmetimizden duyduğunuz memnuniyetle temizlik sektöründe EGEM TEMİZLİK olarak, saygınlık kazandık. Sizlerin memnuniyetiniz ile oluşan referanslarınız bizim için başta olmak ilkesiyle çalışarak belli bir noktaya geldik. Bu da sizin bize vermiş olduğu güçle olmuştur.2000 yılından beri bireysel ve kurumsal temizlik işlerinizde sizler için güvenilir ve profesyonel çözüm ortağı olan firmamız, Okul Temizliği alanında da uzmandır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızı İstediğiniz an arayıp, temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizin için en uygun koşullar ile yapılabilecek en iyi çalışmayı gerçekleştirelim.

 

Detaylı bilgi için (0.232) 362 01 00
İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

18 Ağustos 2017 582 okunma
Call Now ButtonHemen Ara 0232 362 01 00