TurkishEnglishGermany
villa temizliği

Villa Temizliği

İzmir Villa Temizliği

EGEM Villa Temizliği Hizmetleri olarak, köşk, yalı gibi tarihi öneme sahip olan konutlar, villa ve benzeri ev gibi tüm mekanlarınızı, temizliyoruz. Bu tür mekanlar için özel ekipman uzman elemanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en üst düzeyde hizmet veriyoruz. Ege bölgesinin kıyı şehirlerinde, özellikle İzmir ve çevresinde, temizlik şirketleri arasında lider firmalardan biri olarak sizlere en kaliteli temizliği sunuyoruz. Her türlü temizlik işleriniz için firmamızın müşteri hizmetlerini 0232.362 01 00 nolu telefonumuzdan arayıp, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

EGEM İzmir Temizlik Firması olarak biz derinlemesine temizlik yapıyoruz. Villanız da, avizelerden dolaplara, bodrumundan, havuzuna, balkonlardan tuvaletlerine kadar tüm detaylara dikkat edip gerekli özeni gösteriyoruz. Villa temizliği konusu, çok fazla detaylı olup, villa temizliği şirketleri villanın özelliklerine göre gerekli teçhizat getirmektedir. Ev ve Villalardaki, halıfleks türü, yerinde temizlenmesi gereken halılarınız ise EGEM Temizlik Firmamız tarafından renkleri solmadan en iyi şekilde temizlenir. Villalarınızın bahçe ve bodrum kısımları temizlikte en sona bırakılmaktadır. Villa cam bahçelerindeki cam temizlikleri için teknik aparat ve merdivenler kullanılmaktadır.

EGEM TEMİZLİK Villa temizliğinde genel olarak şu hizmetleri vermektedir;

  • Fayans, seramik, mermer ve zeminlerde bulunan lekeler kimyasal ilaçlar ile temizlenmektedir.
  • Lavabo, wc, duşakabin, jakuzi vb. yerler gerekli kimyasallar ile dezenfekte edilmektedir.
  • Mutfak dolapları ve ahşap alanlar ahşap koruyucu kimyasallar ile temizlenmektedir.
  • Cam, kapı, pimapenler, balkon ve süpürgelik ler, gerekli ekipmanarla dezenfekte edilmektedir. 

Firma olarak özellikle çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın sağlığı konusunda çok hassas davranıyoruz.  Bu yüzden kullandığımız temizlik maddeleri çevre dostu olduğundan, canlı sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermemektedir. 

EGEM TEMİZLİK Verdiği villa temizliği hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Çünkü temizlik hizmeti sunan, güvenilir bir  izmir temizlik firması olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Bugün İzmir ve çevresinde temizlik frmaları arasında referans firma olarak gösterilmemizin sebebi, hizmetimizden memnun kalan müşterilerimizin bizi dostlarına tavsiye etmesindendir. Sizde villa, ev, ofis temizliği işleriniz için firmamızı arayıp, memnun müşterilerimize katılabilirsiniz.

Detaylı bilgi için (0.232) 362 01 00
İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

18 Ağustos 2017 701 okunma
Call Now ButtonHemen Ara 0232 362 01 00