Buca Temizlik Şirketi

Buca Temizlik , adı altında temizlik Şirketimiz müşterilerine 7/24 Kaliteli Uygun Fiyat ve Tertemiz temizlik hizmeti vermek ve sektörde kaliteli İzmirde temizlik firmaları arasında grubu olabilmek amacıyla profesyonel adımlarla ilerlemektedir.
İzmir,de Ev iş yeri fabrika hastane inşaat tadilat boş ev dolu ev dış cephe cam giydirme cam villa yazlık daire eleman temini su baskın su çekimi yangın is tertemizliği buna izmir temizlik kuruluşa ait detaylı alanlarda temizlik hizmetleri üstüne çalışmalar yapılmaktadır.
Temizlik ve Sosyal hizmetler konularında etkinlik göstermekte olan Şirketimiz 6 sene ortamında T.S.E. ve belgelerini alarak uzun seneler temizlik hizmetleri pazarında hizmet veren başka temizlik firmalarından değişik olduğunu kanıtlamıştır.
BUCA TEMİZLİK, temizlik şirketleri sırasında kullandığı ekipmanları, kimyasalları, özetle temizlik hizmetlerinde kullanacağı malzemelerin T.S.E. standartlarına ideal olmasına ilgi etmektedir. Bu sayede izmirde temizlik hizmeti yaptığı alanların daha tertemiz ve daha güzel görünmesini sağlamaktadır.
BUCA TEMİZLİK, temizlik sırasında kullandığı malzemelerin uluslararası standartlara uymasına ilgi ettiği kadar, izmir temizlik firmaları arasında temizlik işini yerine getiren kadrosu güler yüzlü kalifiyeli fazlalığı bayan personel olmaktadır. isteğe göre koltuk yıkama , halı yıkama ve erkek eleman temini yapabilmektedir şahsi tertemizliğine ilgi eden, özetle bölümünde profesyonel olan elemanlardan oluşturmaktadır.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.