Narlıdere Temizlik Şirketi

Narlıdere Temizlik Şirketi olarak İzmir in bütün ilçelerine bulunduğu gibi Narlıdere ilçesine de profesyonel temizlik hizmeti en ideal fiyatlar ile sunmaktayız. Şirketimiz başta ev temizlikleri olmak üzere işyeri fabrika yazlık temizliklerini ayrıntılı bir şekilde yapmaktadır. Narlıdere Temizlik Firmaları olarak arzulamış bulunduğunuz temizlik hizmetini en ideal fiyatlarla yapmaktadır.
Eviniz de yapacağınız temizliklerinizi  Narlıdere Temizlik Şirketi olarak en ince ayrıntısına inerek özenli bir şekilde cam çerçeve, banyo tuvalet,balkon teras,mutfak dolapları beyaz eşya arkaları, ardiye, tavanarası, garaj,halı koltuk yatak yıkama işlemleri ve ev havalandırması eskiden belirtmek koşulu ile baca temizliği, su deposu temizlikleri özenli bir şekilde ideal ekipmanlarla ve yeterli sayıdaki kalifiye personel ile yapılır.
Temizlik gereksiniminiz bulunduğu vakit bizleri telefon ile arayarak randevu alabilirsiniz. Ne vakit gereksiniminiz var ise bir iki gün öncesinden haber verdiğiniz takdirde dilediğiniz gün ve saat amacıyla bir uygulama oluşturulur.Arkadaşlarımız kendi araçlarımızla tespit edilen gün ve saatte bütün malzemeleri ile beraber işe başlayacak şekilde adresinizde hazır bulunurlar.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.