Konak Temizlik Şirketi

İzmir Konak temizlik hareketlerini kaliteli ve eksper personeli ile devam ettiren İzmir Temizlik şirketi olarak  siz kıymetli ziyaretçilerine müşteri memnuniyetine öncelik sunarak ev hijyenikliği,iş yeri hijyenikliği,büro hijyenikliği ve apartman hijyenikliğinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Detaylı ev hijyenikliği ve periyodik ev hijyenikliği hizmeti veren Konak temizlik şirketi Ev hijyenikliğinde eşyalı ev hijyenikliğini müşterilerimizi taleplerine göre periyodik ya da ayrıntılı temizlik şeklinde çözüm üretmekteyiz. Bunun dışındaki başka temizlik taleplerinde dip köşe temizlik olarak nitelendirdiğimiz ayrıntılı ev hijyenikliği çalışması yapmaktayız. Detaylı temizlik çalışmamızda evin, bütün çerçeve ve camları, duvarları, ıslak ve kuru temizleri, dolap iç,dış ve üstleri, Banyo ve mutfak seksiyonleri ve kapılar temizlenerek el değmeyen rastgele bir seksiyon kalmayacaktır.

Büro hijyenikliği hizmeti ev hijyenikliği hizmetinden daha değişik bir tarife sahiptir. Büro hijyenikliği hizmetimizde ilk olarak açılış evveli oluşturulan inşaat ve tadilat ardından büro hijyenikliğidir. Daha ardından ise periyodik olarak yaptığımız temizlik hizmetidir. Bu hizmet İzmir Temizlik şirketi olarak İzmir Konak konsepti ile ve temizlik  olanağımız ile haftalık, on beş günde bir ya da ayda bir şeklindedir. Büro hijyenikliğinde mesai saatleri ardından hizmet taleplerinde de buluna bilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.