Foça Temizlik Şirketi

Foça Temizlik Şirketi oalrak sizlerin İZmir çevresinde en yakın yerkerde oturarak temizlik sektöründen yararlanmak isterler.
Şirketimiz Ege bölgesi dahilinde Bütün yazlık alanlara sayfiye bölgelerine,ilçe ve semtlere temizlik hizmeti vermektedir. Vermiş bulunduğumuz hizmetler ortamında dolu tüketilir vaziyetteki evler, boş taşınma evveli ardından temizlikler, inşaatı bitmiş yerlerin ilk temizlikleri, inşaat arası temizlikler şeklinde sınıflandırılabilir.
Kış devresi süresince kapalı kalmış alanların temizlikleri, dönemsel olarak kullandığınız evlerin gereksinim halinde temizlikleri özen ile yapılmaktadır. Foça temizlik şirketleri olarak ev hijyenikliği kapsamında cam çerçeve temizlikleri, halı yıkama ev hijyenikliği banyo tuvaletlerin temizlikleri, bolkon teras temizlikleri, depo kiler ardiye temizlikleri su deposu hijyenikliği ya da gereksiniminiz olan her türlü temizlik işlerinizde her daim hizmetinizdeyiz.

Foça temizlik şirketi olarak temizlik sırasında sarfedilen deterjanların tamamı genel temizlik mamülleri olup muhakkak asit bazlı ya da zehirli mamüller kullanılmamaktadır. insan sağlığına ya da evcil hayvanlara zararlı bir madde kullanılmaz. Evde ki hiç bir eşyaya zarar verilmez Temizlik bezleri sıfır (yeni ) bez olup değişik alanlarda değişik bezler tüketilir. Foça temizlik şirketi olarak en çok ilgi ettiğimiz konuların başında sıhhat ve zarar vermemek gelmektedir. Bu da senesinin vermiş bulunduğu bir tecrübedir.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.