TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

temizlikci foca

Foça Temizlik Şirketi

İzmir Karşıyaka Merkezli Temizlik şirketi,yiz .

Sadece Ekipler Halinde Foça ve Çevresine Hizmet Veriyoruz .

Foça Temizlik Şirketi İle Temiz Evler

Foça Temizlik Şirketi , Foça ’da Tertemiz evler mutlu aileler sloganı ile çıktığı bu yolda Atalarımızın da dediği gibi temizlik imandan gelir. Günümüzde temizlik artık ayrı boyuta ulaştı. Kişisel temizliğin ön planda olduğu son dönemlerde artık insanlar evlerinin de temizliğine acayip bir önem başladı.

Foça Ev temizliği Şirketi artık kişilerin en dikkat ettiği kriterler içinde yer almaya başladı. Artık birisi evinize geldiği de sizden çok ev temizliğini dikkatlice inceleyerek sizinle ilişki kuruyor da diyebiliriz. Hatta kadınlar gününde reklam bile olabilirsiniz. Ev hanımları ev temizliği bu sebeplerden dolayı profesyonel olarak yapmaya çalışıyorlar.

Değişen dünya şartlarında kadınlar kendilerine daha fazla zaman ayırmak için ev temizliğini bu işi hakkını veren temizlikçi ablalara bıraktılar. Foça Ev temizliği şirketleri bu anlamda yeni bir döneme geçti, seviye atladı diyebiliriz.

Artık kadınlar kendilerine zaman ayırıp yorulmadan Foça  ev temizliği şirketlerine yaptırabiliyorlar. Bu anlamda gelişen şartlarda hizmet veren şirketler yarış halindeler. Bu şirketler sizin beklentilerine en iyi cevabı verecek seviyeye geldiler.

Foça Temizlik Şirketi

Foça Temizlik Şirketi

Foça Temizlik Şirketleri

Foça ’da Ev Temizliği Şirketleri, Foça’da ve Büyük Şehirlerde yaşayan insanların en büyük sorunlarından biri olmaya başlamış ve gerek iş hayatının yoğunluğu, gerekse bu yoğunluğun getirmiş olduğu yorgunluğun ve halsizlikten dolayı ev temizliğine zaman ayıramayan insanların, hem  hijyenik, hem de uygun fiyatlara  yaşam alanlarımız olan ve ailemizin sıcak yuvasını olan evlerin temizliğine önem vermekteyiz.

Foça ’da Ev Temizliğini Nasıl Yapıyoruz ?

Temizlik firması eski Foça ’da   Ev temizliğini, Evin durumuna göre (Evin Büyüklüğü, arzu edilen hizmetin çeşidi) belirlemektedir. Genel olarak; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbaz  temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc’lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.

Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması.

Foça Temizlik Şirketi Uygun Fiyat Politikası

Foça Temizlik Şirketi olarak sizlerin İzmir çevresinde en yakın yerlerde oturarak temizlik sektöründen yararlanmak isterler.

Şirketimiz Ege bölgesi dahilinde Bütün yazlık alanlara sayfiye bölgelerine,ilçe ve semtlere temizlik hizmeti vermektedir. Vermiş bulunduğumuz hizmetler ortamında dolu tüketilir vaziyetteki evler, boş taşınma evveli ardından temizlikler, inşaatı bitmiş yerlerin ilk temizlikleri, inşaat arası temizlikler şeklinde sınıflandırılabilir.

Kış devresi süresince kapalı kalmış alanların ev lerin yazlıkların ev temizlikleri, dönemsel olarak kullandığınız evlerin gereksinim halinde temizlikleri özen ile yapılmaktadır. Foça temizlik şirketleri olarak ev hijyenikliği kapsamında cam çerçeve temizlikleri, halı yıkama ev hijyenikliği banyo tuvaletlerin temizlikleri, balkon teras temizlikleri, depo kiler ardiye temizlikleri su deposu hijyenikliği ya da gereksiniminiz olan her türlü temizlik işlerinizde her daim hizmetinizdeyiz.

Foça temizlik şirketi olarak temizlik sırasında sarf edilen deterjanların tamamı genel temizlik mamülleri olup muhakkak asit bazlı ya da zehirli mamüller kullanılmamaktadır. insan sağlığına ya da evcil hayvanlara zararlı bir madde kullanılmaz. Evde ki hiç bir eşyaya zarar verilmez Temizlik bezleri sıfır (yeni ) bez olup değişik alanlarda değişik bezler tüketilir. Foça temizlik şirketi olarak en çok ilgi ettiğimiz konuların başında sıhhat ve zarar vermemek gelmektedir. Bu da senesinin vermiş bulunduğu bir tecrübedir.

Hemen Arayın : 0232 362 01 00

Sorunuz mu Var ? Hemen Whatsapptan İletişime Geçebilirsiniz : 0532 513 10 99

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet Arıyorsanız Doğru Adres >>> https://www.egemtemizlik.com

Adres: Yalı Mahallesi 6440/2 Sokak No:32   Karşıyaka / İzmir

Bizi Takip Edin:

Yol Tarifi Alınız !

29 Eylül 2020 663 okunma
Egem Temizlik

Güler yüzlü ve hoşgörülü olan ekibimiz ile son derece etkili temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda hiçbir hizmetten kaçınmayan ve sorumluluklarını bilen temizlik firması personelimiz kısa sürede beğeneceğiniz nitelikte İzmirde temizlik hizmeti vermektedir. Uygun Fiyatalar İle Ev Temizliği izmir temizlik şirketi Sizler için Adresinize Kadar Ücretsiz Geliyor. Tel : 0 232 362 01 00

BENZER YAZILAR

Seferihisar Temizlik Şirketi

İzmir Karşıyaka Merkezli Temizlik şirketiyizSadece Ekipler Halinde Foça ve Çevre ine Hizmet Veriyoruz Seferihi ar Temizlik Şirketi Ayrıcalığı Seferihi ar Temizlik Şirketi adı...

Selçuk Temizlik Şirketi

İzmir Karşıyaka Merkezli Temizlik şirketi,yizSadece Ekipler Halinde Foça ve Çevre ine Hizmet Veriyoruz Selçuk Temizlik Şirketi Hangi Hizmetleri Verir Selçuk Temizlik Şirketi olarak...

Güzelbahçe Temizlik Şirketi

Güzelbahçe Temizlik Şirketi olarak temizlik ektörü amacıyla  lider ve önder yapı ı yardımıyla kullanmış olduğumuz makine ve ekipmanlar kaliteli ve on teknoloji ürünleri olup...

Kınık Temizlik Şirketi

İzmir Karşıyaka Merkezli Temizlik şirketiyizSadece Ekipler Halinde Beydağ'ı ve Çevre ine Hizmet Veriyoruz Kınık Temizlik Şirketi Avantajları Kınık Temizlik Şirketi ara ında...

Call Now ButtonHemen Ara 0232 362 01 00