Çeşme Temizlik Şirketi

Çeşme Temizlik Şirketi adı altında Ege bölgesine içerisinde ki  bütün yazlık alanlara temizlik hizmeti vermektedir. Çeşme Temizlik şirketi olarak Çeşme ve bölgesine uzun yıllardır temizlik hizmeti veren firmamız sezon evveli kapalı haldeki evlere ya da inşaatı yeni bitmiş tadilat görmüş yapılara da hizmet vermektedir.

Kış devresi süresince kapalı kalmış yazlıklarınızda her türlü temizlik prosedürü yapılmaktadır. Temizlik hizmetimiz oldukca kapsamlıdır. Evinizdeki cam çerçeve temizlikleri, toz alımı, eşyaların hijyenikliği, halı koltuk yıkama, dolap içleri yatak yorgan havalandırma, mutfak ve gereçleri hijyenikliği, balkon teras temizlikleri, ardiye depo temizlemesi, su deposu hijyenikliği, gibi prosedürler ya da gereksinim duyacak olduğunuz bütün temizlik hizmetleriniz yönümüzden kusursuz yapılmaktadır.

Temizlik gereksiniminiz olduğunda bir kaç gün evvelinden Firmamıza ulaştığınız takdirde dilediğiniz gün amacıyla randevu veriyoruz.

Çeşme Temizlik Şirketi olarak 300 m2 ye kadar olan alanların hijyenikliği aynı gün ortamında bitirilmekte daha büyük alanların temizlikleri bir kaç güne yayılabilmektedir. Arkadaşlarımız kullanılacak olan her türlü temizlik ekipmanı ve yeterli sayıdaki personel ile beraber kendi araçlarımızla belirtmiş olan adrese gelip temizlik işine başlıyorlar. Evinizde temizlik olarak yapılması gereken ya da sizlerin yapılmasını dilediğiniz her türlü prosedür yapılıyor. Yapılmış olan temizlik hizmeti onayınıza sunuluyor ve amacıylaize sinecek bir temizlik zihniyeti ile eviniz teslim ediliyor.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.