Bayındır Temizlik Şirketi

Bayındır Temizlik Şirketi olarak temizlik sektöründe verdiğimiz  hizmetlerimiz ev temizlikleri başta olmak üzere işyerleri, fabrikalar, yazlıklar, otel, pansiyon, havuz temizlikleri, su depoları temizlikleri gibi sizlerin temizlik hizmeti almak istediği her an sizlerin hizmetindeyiz.
Temizlik anlayışımız diğer firmalardan değişik olarak müşteri memnuniyetine dayanan daha kapsamlı her türlü ayrıntıya inen sizi anlayıp arzularınız tarafında hareket eden bir anlayış ile hizmet veririz.

Bayındır Temizlik Şirketi olarak İzmir ve seviyesinde bizim şirketimizin gösterdiği reaksiyonu gösteren bir diğer temizlik şirketi yoktur. Firma olarak sizin temizlik gereksinimlarınızı gidermek amacıyla şimdi sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bizlere ihityacınız olduğunda telefon ile ulaşıp dilediğiniz tarih amacıyla randevu alabilirsiniz. Belirlenen gün ve saatte arkadaşlarımız hazır olarak adresinizde olmaktadır.

Bayındır Temizlik Şirketi olarak 250-300 metre kareye sahip olan  alanların temizlik prosedürünü aynı gün içerisinde yapılmış olup 250-300 metrekarelik alanlardan  daha büyük alanların temizlikleri ise yapılacak işin mahiyetine göre diğer günler yapılabilmektedir. Temizlik hizmeti esnasında işimize yarayacak olan her türlü temizlik ekipmanı ile sizlerin  bir hazırlık yapmasına olan vermemektedir.. Her türlü ayrıntı yönümüzden yapılıp onayınızdan geçecek sinecek bir biçimde teslim edilir.

Bayındır Temizlik Şirketi olarak kullandığımız temizlik mamüllerinin tamamı genel temizlik ürünü olup asit gibi kimyasal mamüller kullanılmaz . Sizlerin ya da evcil hayvanlarınızın can sağlığı her şeyden önemlidir. Kullanılan temizlik bezleri sıfır bezdir.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.